Замовити прорахунок
ua

Меблі зроблені з душею

Студія «Вісма» пропонує широкий асортимент меблів для кухонь, віталень, дитячих і спалень будь-якої площі і стилю оформлення. Ми створюємо унікальні вироби, використовуючи німецьке та італійське обладнання останнього покоління і задовольняючи запити конкретного замовника.

За 12 років діяльності ми стали вірним помічником по трансформації інтер'єрів для тисяч клієнтів, забезпечуючи комплексний сервіс.

12
роківвдалоїпраці
Створюємо будь які
ексклюзивні вироби
Любимо працювати
з деревом
Повний цикл
виробництва
Думаємо
про екологію
Наша команда
Цінність нашої компанії це класна команда. Команда яка створює дизайнерські, функціональні і якісні меблі. Завдяки цим людям ми маємо злагоджений процес виробництва меблів для вас. Взаємодопомога, довіра і відкритість це основні правила яких ми дотримуємося в роботі. Кожен день ми працюємо над новими проектами з величезною любов'ю і кожен день ми впроваджуємо нові дизайнерські ідеї, втілюючи меблеві мрії наших замовників. Гармонія в вашому домі це наша головна місія.
Наша історія
Історія нашої компанії почалася в 2008 році. Завдяки довірі наших замовників і нашому великому бажанню розвиватися в цій сфері, сьогодні ми маємо висококласне виробництво з німецьким обладнанням люкс класу, фірми Brandt і Altendorf. Цех з виробництва фасадів оснащений найкращим обладнанням і професійної фарбувальної камерою. Кожен день ми просуваємося вперед, вдосконалюємо свої навички, застосовуємо інноваційні підходи, знаходимо нові висококласні матеріали і фурнітуру. Ми відкриті для клієнтів і партнерів, і щедро ділимося своїми знаннями, успіхами і помилками. Сьогодні ми виробляємо дитячі, вітальні, спальні, гардеробні, ванні і всю ту ідеальну меблі про яку мріє наш замовник.
ДИЗАЙНЕРСЬКІ іновацій
Сьогодні дизайн меблів це не просто функціональність і стиль. Сьогодні це застосування висококласних інноваційних матеріалів. Щороку ми відвідуємо найпопулярніші меблеві виставки в світі для того щоб знаходити і впроваджувати нові матеріали в своєму виробництві. Відстежуючи сучасні тенденції ми застосовуємо їх у створенні дизайн проектів для наших замовників.